AZİM KARGO, 1994 yılında Denizli’de kurulmuştur. Denizli – İstanbul illeri arasında hizmet vermeye başlamıştır.

AZİM KARGO, gösterdiği hizmet anlayışından dolayı Denizli’nin lider taşımacılık firması olmuştur.
Kuruluşunun 22. yılında AZİM KARGO yıllar içinde çok kıymetli müşterilerinin yakın teveccühleri ve önce iyi hizmet anlayışından hareketle bugün ULUSAL KARGO firmaları arasında önemli bir yer edinmiştir.

AZİM KARGO, kuruluşundan bu yana, ulusal taşımacılığın gereklerine uygun olarak, duyulanihtiyaçları anında karşılayabilmek için %90nı şirkete ait olan araç filosunu siz kıymetlimüşterilerimizin her türlü ihtiyaçlarına cevap verecek bir özel filoya sahiptir.

AZİM KARGO, 22 yıllık deneyimi ile 2004 yılında Çorlu, İzmir, Bursa illerine şubeler açarak hizmet alanını genişletmiştir.

2008 yılında ise bu hızı kesmeden sırasıyla Afyon, Adapazarı, İzmit, Yalova, Düzce illerine şubeler açmıştır.

2015 yılında ise Balıkesir şubesi aktif hale gelmiştir. En kısa zamanda Kütahya, Eskişerhir, Uşak, Manisa, Aydın ve Ankara illerinde hizmet vermeye başlayacaktır.

Geniş hizmet ağına sahip olan AZİM KARGO, modern araç filosu ve kaliteli hizmet üretmeyi hedefleyen yönetim tarzı ile dikkat çekmektedir.

AZİM KARGO, hizmetlerinin tamamını ‘’müşteri memnuniyeti’’ni ilke edinerek yapılan dırmış ve geçmişten günümüze getirdiği tüm değerleri daima daha mükemmeli arama düşüncesi ile geleceğe taşıyacaktır.

AZİM KARGO, bünyesinde Teslim alınan her türlü kargo değerli bir emanet olarak kabul edilir ve zarar görmeyecek şekilde, üzerindeki taşıma işaretlerine de uygun olarak kendi güvencesinde sigortalı olarak yolculuk ederler.

KESİNTİSİZ HİZMET

24 saat kesintisiz hizmetimizde kalite ve dakiklikten ödün vermemeyi, her zamanprofesyonel teknik kadroyla çalışmayı, son gelişmeleri takip ederek en mükemmelteknolojiyi tüm merkezlerimizde kullanmayı hedef edindik.