Hakkımızda

Şirketimiz Hakkında

1994'ten beri güvenli hizmet sunuyoruz.

Azim Kargo; taşımacılık sektöründeki yolculuğuna 1994 yılında Denizli’de başlamıştır. Denizli-İstanbul arasında hizmet vermeye başlayarak kısa sürede Denizli’nin lider taşımacılık firması haline gelmiştir.

Kurulduğu ilk günden bu yana hızla büyüyen Azim Kargo 2004 yılında Çorlu, İzmir, Bursa 2008 yılında ise Afyon, Adapazarı, İzmit, Yalova, Düzce, Balıkesir, Bandırma, Aydın, Nazilli illerine ve ilçelerine şubeler açarak hizmet alanını genişletmiştir.

Hizmetlerinin temelinde “güven ve kaliteyi” hedef alırken, 100’ü aşkın modern araç filosu ve alanında uzman kadrosuyla fark yaratarak taşımacılık sektörünün önde gelen kuruluşları arasında yerini almıştır. Yenilikçi bakış açısıyla lojistik çözümleri, depolama ve taşımacılık hizmet standartlarına uygun şekilde hizmetini sürdürmekte ve “zamanında teslimat” ile müşteri memnuniyetini esas almaktadır.

Günümüzde 17 ilde 800 personeli ile 423 noktaya lojistik, depolama ve taşımacılık hizmeti vermekte olup, faaliyetlerine hız kazandırarak Türkiye genelinde şubeleşmeyi hedeflemektedir. 

Vizyon

Sektörde, en ileri teknolojiyi uzman kadro ile birleştirerek Türkiye’nin en çok tercih edilen lojistik şirketi olmak

Misyon

Faaliyette bulunduğumuz sektörlerde; sürekli gelişerek ve öğrenerek müşterilerimizin beklentisini en üst düzeyde karşılamak